Je třeba se na zkoušení šatů objednat?

Chceme se Vám maximálně věnovat při výběru Vašich šatů/obleku, proto se prosím předem objednejte na telefonu: +420 737 667 194.

Rezervaci termínu zkoušení si objednejte telefonicky, nikoli emailem. Rychleji se domluvíme na termínu, který Vám bude vyhovovat.

Pokud Váš hovor nepřijímáme, věnujeme se právě zákaznici. Zavoláme Vám zpět v nejbližší možné době.

Platí se u vás za zkoušení šatů/obleků poplatek?

Zkoušení v pracovní dny v pondělí až pátek není zpoplatněno. V sobotu jsou návštěvy salonu na objednání a zkoušení je zpoplatněno 500 Kč za hodinové zkoušení. Při rezervaci šatů je tento poplatek od úhrady odečten.

Mohu si s sebou vzít doprovod?

S ohledem na prostory salonu můžete mít doprovod max. 2 osob. Děti musí mít po celou dobu návštěvy salonu zajištěn dohled osoby starší 18 let. Dohled nemůže vykonávat zákaznice/zákazník zkoušející si šaty.

Na jak dlouhou dobu se šaty/oblek pronajímají?

Pronajímají se na 3 dny nebo na 4 dny včetně víkendu. Uvedené ceny za pronájem jsou za celou dobu zapůjčení šatů.

Bude mi poskytnuta sleva, pokud si u vás půjčím vícero šatů?

Na zapůjčení druhých a každých dalších šatů poskytujeme slevu 10 %. Nevěsty mají na zapůjčení šatů na převlečení slevu ve výši 50 %. V průběhu roku máme různé akce – doporučujeme sledovat náš FB a Instagram. Jednotlivé slevy se nesčítají.

Mohu si šaty zakoupit?

Všechny šaty na saloně je možné zakoupit, pokud již nejsou rezervované k půjčení. Na saloně máme také vždy výběr nových modelů. Pokud by se Vám líbily šaty, které jsou již zadané, případně byste chtěla jinou barvu či velikost – šaty pro Vás objednáme. Ve výprodeji najdete šaty z loňských kolekcí.

Je možné u Vás objednat svatební šaty na míru?

Šaty z kolekcí THE ONE, LOVELY a NATALI BRIDAL je možné objednat na míru od 6-12 týdnů.

S jakým předstihem je dobré rezervovat šaty?

Čím dříve přijdete, tím větší výběr šatů budete mít. Nevěsty si chodí zkoušet šaty nejčastěji 8-6 měsíců před svatbou, maturantky si šaty vybírají obvykle během srpna až listopadu, šaty na věneček do tanečních se rezervují během srpna-října. Když potřebujete šaty na ples, vybíráme šaty i několik málo dní před společenskou událostí.

Jsem malé postavy, zkrátíte mi zapůjčené šaty?

Ano, samozřejmě. Zapůjčené šaty Vám v rámci možností střihu na míru zkrátíme či zúžíme. Budete-li si přát, přiděláme či odděláme ramínka, vyměníme či odděláme aplikaci na šatech – vše, abyste byla spokojená.

Můžu si zkoušené šaty nafotit?

Ano, můžete.

Jak si mohu šaty rezervovat?

Pokud jste se rozhodli určitý model rezervovat, budeme potřebovat Váš občanský průkaz a složení zálohy, která činí 50 % půjčovného. Platit můžete v hotovosti nebo platební kartou. Při převzetí šatů se hradí doplatek a vratná jistota ve výši 1.000 Kč u společenských šatů, 2.000 Kč u svatebních šatů. V případě nadměrného znečištění či poškození šatů je tato jistota použita na proces spojený s vyčištěním či opravou zapůjčeného modelu. Pokud jsou šaty v pořádku, vratná jistota je Vám vrácena v plné výši ihned po vrácení šatů.

Kdy mám přijít na úpravu šatů a kdy si šaty vyzvedávám?

Termín, kdy přijdete na úpravu šatů, se domlouvá při rezervaci šatů/obleku. Zkoušky máme většinou v úterý a ve středu a výdej šatů/obleků ve čtvrtek nebo v pátek. Šaty/oblek Vám nachystáme do neprůhledného obalu.

Kdy se šaty vrací?

Šaty se vrací první pracovní den po společenské akci, nejčastěji tedy v pondělí v 9 hod ráno – pokud není dohodnuto jinak.

V jakých velikostech nabízíte svatební šaty a obleky / smokingy?

V nabídce máme šaty ve velikostech 32 – 56. Obleky a smokingy nabízíme v kompletní velikostní řadě. Pokud potřebujete jinou velikost saka a kalhot, není problém je pro Vás nakombinovat.

Je v ceně půjčovného čištění šatů?

Ano, půjčovné v sobě zahrnuje čištění šatů od běžného ušpinění, od potu, make-upu, ušpinění dolního lemu šatů a vlečky od prachu. Za nadměrné ušpinění vínem, asfaltem, dehtem, pylem, trávou, hlínou apod. se platí příplatek dle rozsahu skvrn.

Co když šaty / oblek během akce poškodím?

Šaty / oblek naše paní krejčová opraví a vystaví doklad o opravě. Částku pak odečteme od vratné jistoty, kterou jste hradili při převzetí šatů.

Do you speak English?

Yes, we do. You can make a reservation on the phone: +420 774 052 379. We are here for you.

Půjčujete šaty na družičky?

Půjčujeme je v barvě bílé a krémové ve velikostech 80 – 158. Půjčovné je od 500 Kč. K šatům na družičky půjčujeme i dětská bolerka. Dle Vašeho přání Vám na šatečkách vyměníme stuhu ve Vámi zvolené barvě.

Půjčujete i chlapecké obleky?

Pro mládence máme ve velikostech 80 – 134 komplety: kalhoty – vesta – košile (bavlněné provedení vhodné do letních dnů) – půjčovné 500 Kč. Ve vel. 98 – 140 půjčujeme obleky: kalhoty – vesta – sako – (půjčovné 500 Kč). Dále nabízíme obleky JUNIOR ve vel. 152 – 176 (půjčovné 1.000 Kč). Doporučujeme sladit motýlka / regatu / kravatu u ženicha a mládenců.

Půjčujete pánské obleky a smokingy?

Pánské obleky půjčujeme i prodáváme ve všech velikostech (půjčovné od 1.800 Kč, prodej od 5.900 Kč). Smokingy půjčujeme ve vel. 50 – 62 (půjčovné 2.500 Kč). V nabídce máme vesty, motýlky, frakové pásy, regaty, kravaty a manžetové knoflíčky, košile, pásky a společenskou obuv. Sadu ke smokingu „frakový pás s motýlkem“ je možné zapůjčit za 350 Kč nebo zakoupit za 820 Kč.

Mohu si u vás koupit svatební doplňky?

Ano, máme velký výběr bižuterie, závojů, korunek, bolerek, podvazků, punčoch a svatebních střevíčků. Krátké jednoduché závoje prodáváme, dlouhé, vyšívané či luxusní závoje je možné zakoupit či zapůjčit. Svatební střevíčky pouze prodáváme za ceny již od 1.500 Kč. Můžete si zvolit různou výšku podpatku, od balerínek až po 12cm podpatky.

Je možné si u Vás samostatně zapůjčit spodničku, bolerko, kabátek nebo pelerínu?

Je to možné. Půjčení jednoduché spodničky stojí 500 Kč. Peleríny, kabátky, kožíšky, taftová/saténová/krajková bolerka půjčujeme za cenu 500 – 800 Kč.

Máte otázku, na kterou jste tu nenašli odpověď? Neváhejte nás kontaktovat:

e-mailem na adrese: info@salonbestar.cz

nebo na telefonu: +420 737 667 194.

Telefonní spojení na majitelku salonu: Milena Mrázová: +420 774 052 379.

Těšíme se na Vaše dotazy a přání.