Svatební móda

Milé nevěsty,

v salonu BeStar vám nabídneme svatební šaty několika prestižních značek. Jsou to Agnes Bridal Dream, Domenico Rossi, Mori Lee, Luxuar a Venus. Najdete u nás luxusní róby i šaty jednoduchých střihů. Většina modelů je v barvě bílé nebo krémové, ale máme i šaty béžové, kapučínové a zlaté. Jistě oceníte širokou nabídku bolerek, kabátků a šál, které materiálem i barvou ladí se šaty.

Korunou svatebních šatů je bezesporu svatební čelenka či závoj. Můžete vybírat z široké nabídky závojů ve všech délkách a s různými způsoby zdobení. K šatům poté vybíráme střevíčky a šperky.

Šaty Vám na míru zdarma upravíme. Spodnička a šál přes ramena je v ceně půjčovného. Dle Vašeho přání šaty doplníme závojem, svatební čelenkou, bolerkem, pelerínou, kabátkem nebo kožíškem. 

Dále Vám nabízíme ušití originálních svatebních šatů dle Vašeho přání v našem krejčovském studiu.

Zkoušení šatů si rezervujte na tel.+420 737 667 194.

___________________________________________________________________________________________________

Kolekce šatů značky Agnes Bridal Dream Vás okouzlí vybranou kompozicí střihů a látek. Hlavní předností šatů této značky jsou lehké a jemné materiály, díky kterým strávíte v šatech svůj den svěží a plná energie. Firma Agnes Fashion Group nám ušije většinu svatebních šatů z jejich kolekcí na míru do 8 týdnů. Půjčovné od 5.900 Kč.

Modely značky Mori Lee z USA a svatební šaty značky Domenico Rossi jsou schopny splnit ty nejvyšší nároky na luxus. Půjčovné od 9.900 Kč.

Šaty Venus z Itálie a Luxuar z Německa jsou lehké a výborně se hodí na svatby do horkých letních dnů. Půjčovné již od 1.600 Kč.

Nechte se unést do království bílé...