Společenská móda

Salon BeStar nabízí

koktejlové šaty, šaty na maturitní ples, dlouhé plesové šaty, šaty do tanečních, na věneček a kostýmy. V prodeji také sukně, halenky, saka a kabátky. Jste pozvaná na svatbu, zahradní party, raut nebo se chystáte na ples? Salon BeStar je tu pro Vás. Šaty si můžete půjčit nebo koupit. Délku šatů vám upravíme dle výšky vašich podpatků. Nabízíme také ušití doplňků či celých šatů na míru v našem krejčovském studiu.

Všechny šaty na saloně je možné zakoupit, pokud již nejsou rezervované k půjčení. Na saloně máme také vždy výběr úplně nových modelů. Pokud by se Vám líbily šaty, které jsou již zadané, případně byste chtěla jinou barvu či velikost - šaty pro Vás objednáme.

PRONÁJEM ŠATŮ

Půjčovné šatů na věneček od 1.600 Kč.

Půjčovné dlouhých večerních šatů od 1.600 Kč.

Půjčovné koktejlových šatů od 1.200 Kč.

Půjčovné kostýmů (pouzdrové šaty a sako/kabátek/bolerko) od 1.200 Kč. 

Půjčovné velkých večerních rób od 2.500 - 4.500 Kč.

Šaty ve výprodeji - prodej již od 2.500 Kč.  

___________________________________________________________________________________________________

Salon BeStar Vám nabízí ty nejkrásnější modely prestižních značek Mori Lee z USA, Manon a Ruby z Anglie, Luxuar z Německa, Bella z Itálie, Corizzi Paris z Francie, Milano Formals z Kalifornie.

Nechte se unést nádherou společenských šatů Mori Lee z kolekce Paparazzi. Modely této značky jsou šaty pro zvláštní příležitost. Jsou perfektní a smyslné, zažijete v nich pocit jedinečnosti. Pro značku Mori Lee je navrhla uznávaná návrhářka Madeline Gardner. Půjčovné je od 2.500 Kč. www.morilee.com/prom/paparazzi

V kolekci šatů značky Manon z Anglie nabízíme jak koktejlové, tak dlouhé večerní šaty. Půjčovné je od 1.200 Kč. Tyto šaty jsou i k prodeji a to za výhodné ceny od 3.500 Kč.

Šaty německé značky Luxuar jsou jedinečné a z ušité z kvalitních látek. Nabízíme je k půjčení i k prodeji. Půjčovné je od 1.600 Kč. www.luxuar.com

V šatech značky Bella z Itálie se budete cítit báječně. Jsou dokonale ušité, velmi dobře padnou. Nabízíme rovněž k zapůjčení či prodeji.

Nově nabízíme luxusní francouzskou značku Corizzi Paris www.corizzi.com a značku Milano Formals z Kalifornie www.milanoformals.com.