Služby Svatebního salonu BeStar – to je extra péče pro Vás, od A až do Z

Pronájem i prodej svatebních šatů, společenských šatů a pánských obleků.
 
Zakázkové šití svatebních a společenských šatů.

Pronájem i prodej šatů na malé i velké družičky.

Pronájem i prodej obleků a kompletů na mládence. 

Pronájem i prodej smokingů, vest, kravat, regat, motýlků, manžetových knoflíčků.

Prodej pánských košil a pánské společenské obuvi.

Prodej šperků, bižuterie, vlasových doplňků, střevíčků, spodního prádla, punčoch, podvazků.

Pronájem i prodej závojů, bolerek, pelerín, kabátků, kožíšků a šál. 

Zprostředkování prodeje snubních prstenů Hejral.

Doporučíme Vám floristku, vizážistku, kadeřnici, manikérku, svatební koordinátorku, fotografa, kameramana a cukrářku.

U všech našich partnerů Vám bude poskytnuta sleva. 

PRO DÁMY

 • Doporučíme Vám střih šatů tak, aby podtrhl Vaše přednosti a upoutal pozornost na Vaše nejkrásnější partie.
 • Barevný odstín šatů by měl ladit s tónem Vaší pleti a barvou vlasů.
 • Pomůžeme zvolit správný typ podprsenky, aby Vám šaty dokonale padly.
 • Pro každý typ šatů Vám poskytneme optimální tvar spodničky.
 • S oblékáním šatů Vám pomůžeme a ochotně vyzkoušíme různé závoje, peleríny, kabátky, šály a další doplňky.
 • Nabídneme Vám svatební bižuterii, která je k zakoupení pouze v salonech.
 • Ve vybraném a rezervovaném modelu Vás nafotíme pro účely konzultace s vizážistkou a kadeřnicí. 
 • Svatební  šaty Vám zdarma upravíme na míru.
 • Pořídíte u nás rovněž svatební střevíčky s různě vysokým podpatkem, samodržící punčochy, zeštíhlující silonky i podvazky.
 • Nabídneme Vám šaty pro družičky a chlapecké obleky pro mládence.
 • Pokud byste šaty chtěly ladit do určité barvy, rádi Vám šaty ušijeme na míru.
 • K šatům pro družičky půjčujeme i bolerka, pro mladé pány máme nachystané košile, kravaty a motýlky.
 • Pomůžeme vám s výběrem šatů či kostýmku pro maminku, babičku a další účastníky svatby. 

PRO PÁNY

 • Půjčujeme i prodáváme obleky ve všech velikostech. Zkrácení délky rukávů či nohavic je samozřejmostí.
 • Pomůžeme vám s výběrem košile, kravaty/ regaty / motýlka a manžetových knoflíčků.
 • Veškeré doplňky (regatu, kravatu, motýlka atd.) si u nás můžete zapůjčit.
 • Pokud máte na pozvánce dress code Black Tie, půjčíme/prodáme vám smoking, frakový pás i motýlka. Nabídneme vám frakovou košili a správnou společenskou obuv ke smokingu. Máme pro vás připraveno vše na jednom místě.

____________________________________________________________________________________________________

 • V průběhu otevírací doby v Po-Pá od 9-12:30 a 13-17:30 k nám můžete přijít bez objednání. Doporučujeme Vám však, abyste se objednali na určitý čas. Přednost mají objednané zákaznice/objednaní zákazníci. Pokud nás chcete navštívit v sobotu, návštěvy jsou pouze na objednání. Sobotní den doporučujeme zejména nevěstám, kdy výběr šatů a doplňků trvá i několik hodin.

 • Návštěvu si rezervujte na tel.+420 737 667 194. Pokud Váš hovor nepřijímáme, věnujeme se právě zákaznici. Zavoláme Vám zpět v nejbližší možné době.

 • Půjčovné svatebních šatů Agnes Fashion Group je od 4.900 - do 12.900 Kč , modely značky Tres Chic od 7.900 - 11.900 Kč, modely značky Mori Lee od 9.900 - 18.000 Kč, šaty Venus půjčujeme již od 1.600 Kč. Svatební šaty Vám na míru zdarma upravíme a zkrátíme délku dle výšky podpatků Vašich střevíčků. Spodnička a šál přes ramena je v ceně půjčovného.

 • Půjčovné velkých večerních rób je od 1.900 - do 4.500 Kč, šaty do tanečních od 1.200 Kč, koktejlové šaty od 1.200 Kč,  večerní šaty od 1.200 do 3.500 Kč.

 • Šaty se půjčují na 3 dny nebo na 4 dny včetně víkendu. Uvedené půjčovné je za celou dobu zapůjčení šatů. 

 • Na zapůjčení druhých a každých dalších šatů poskytujeme slevu 10%. Nevěsty mají na zapůjčení šatů na převlečení slevu ve výši 50%. V průběhu roku jsou různé akce - doporučujeme sledovat náš FB. Upozorňujeme, že jednotlivé slevy se nesčítají.

 • Všechny šaty na saloně je možné zakoupit, pokud již nejsou rezervované k půjčení. Na saloně máme také vždy výběr úplně nových modelů. Pokud by se Vám líbily šaty, které jsou již zadané, případně byste chtěla jinou barvu či velikost - šaty pro Vás objednáme. Ve výprodeji najdete šaty z loňských kolekcí, kde jsou prodejní ceny již od 500 Kč.

 • Firma Agnes Fashion Group a Tres Chic ušije většinu svatebních šatů z jejich kolekcí na míru do 8 týdnů. Dále Vám nabízíme ušití originálních svatebních šatů dle Vašeho přání v našem krejčovském studiu.

___________________________________________________________________________________________________

 

Prostory salonu jsou zařízené ve vintage stylu a tvoří harmonické a příjemné prostředí při výběru a zkoušení šatů. V prostorách salonu může na přání nevěsty proběhnout oblékání do svatebních šatů ve svatební den.

Máme otevřeno 6 dní v týdnu a zákaznice mají také možnost objednání na určitý čas. Rezervací využívají zejména nevěsty, jelikož výběr šatů a doplňků trvá i několik hodin.

Při návštěvě salonu dostanou zákaznice malé občerstvení a po celou dobu se jim plně věnuje jedna ze tří asistentek. Naše prodejní asistentky jsou zároveň dámské krejčové, a tak Vám u výběru šatů navrhnou a vysvětlí případné úpravy. Je pro nás samozřejmostí, že Vám šaty připravíme na míru.

Pro rezervaci šatů budeme potřebovat Váš OP a složení zálohy, která činí 50% půjčovného.

Vášeň pro naše šaty a ochota k poradenství a službě klientkám jsou pro nás důležité. Naším cílem je, aby zkoušení šatů bylo pro dámy i pány příjemným zážitkem, aby se ve vybraných šatech cítili skvěle a rádi se k nám vraceli.

                   majitelka salonu Milena Mrázová spolu s týmem Svatebního salonu BeStar

 

ŠATY ZNAČKY AGNES

Nabízíme velký výběr svatebních šatů AGNES FASHION GROUP.

Značka Agnes Fashion Group se řadí mezi přední výrobce svatební módy v Evropě, o čemž svědčí jejich úspěchy na mezinárodních veletrzích a neustále se rozšiřující počet zákazníků téměř ve všech státech Evropy. Již řadu let se krásné modely značky Agnes Fashion Group těší velkému úspěchu také u českých nevěst.

Každoročně firma Agnes připraví více než 300 nových modelů svatebních šatů ve 3 kolekcích: Agnes Bridal Dream, The One a Plus Size.

Kolekce Agnes Bridal Dream nese pro rok 2016  krásný titul  “Love 2016“. Její inspirací je žena a její krása. V této kolekci najdete odlehčené materiály podtrhující linii těla a třpytivé modely princeznovského stylu.

Další kolekce “The One 2016 “ je vytříbenou kolekcí pro nevěsty, jež tíhnou k nevšední eleganci. Úplnou novinkou jsou hladké linie podtržené výběrem exkluzivních látek, například mikáda.

A poslední kolekce “Plus Size 2016“  byla vytvořena s citem pro nevěsty plnějších tvarů tak, aby vynikla jejich krása.

Firma Agnes Fashion Group šije veškeré své svatební šaty v Evropě, sází na dokonalou kvalitu střihů, výběr těch nejlepších látek, šití na míru a rychlost dodání. Cílem je dostát mottu…

…Splňte si svůj sen v krásných šatech Agnes Bridal Dream!

www.agnesbridaldream.com 

ŠATY ZNAČKY MORI LEE

Šaty americké značky Mori Lee jsou schopny splnit ty nejvyšší nároky na luxus. Pro tuto značku je přes 18 let navrhuje Madeline Gardner. Vyrůstala v New Jersey a od dětství bylo pro ni navrhování šatů velkou láskou. Po vystudování Módního Institutu v New Yorku se stala opravdovou návrhářkou. Dnes žije s manželem a dvěma syny poblíž jejího SoHo studia a ve svém oboru je velice úspěšná, což můžete posoudit, když vklouznete do jejích úžasných, romantických modelů.

www.morilee.com

ŠATY ZNAČKY VENUS

Šaty Venus z Itálie se vyznačují se klasickou elegancí, kvalitními látkami, jsou lehké a příjemné k nošení. Doporučujeme je na svatby u moře, v přírodě nebo jako šaty na přestrojení. Půjčovné již od 1500 Kč.

www.venusbridal.com

ŠATY ZNAČKY LUXUAR

Šaty Luxuar pro Vás objednáváme z Německa. Modely nabízíme k půjčení i k prodeji. Každoročně pro Vás chystáme novou kolekci pro plesové šaty, koktejlové šaty a kostýmy. Nejnovější kolekci můžete zhlédnout na stránkách:

www.luxuar.com

ŠATY ZNAČKY Manon

Šaty značky Manon jsou z Londýna. Nabízíme je za příznové ceny k půjčení i prodeji.