Krásná nevěsta? Nedělejte tyto zbytečné chyby!

Šaty dělají člověka, říká jedna pravdivá lidová moudrost.

Dvojnásob to pak platí ve svatební den, protože svatební šaty dělají nevěstu nevěstou. Právě ony jsou v centru pozornosti všech přítomných hostů, proto je každá nastávající manželka vybírá s velkou pečlivostí. A že má rozhodně z čeho! Sortiment je víc než široký, zahrnuje luxusní róby i šaty jednoduchých střihů, pestrá je rovněž škála barev. Rozmanité jsou i svatební doplňky – čelenky, závoje, bolerka, kabátky, které celý outfit pěkně doplňují.

Špatný účes

Na celkovém vzhledu se výraznou měrou podílí také účes. Ten musí ladit k vašim šatům, stylu svatby a k vaší osobnosti celkově. Svěřte se do rukou profesionálů, v dámském kadeřnictví vám poradí, co vám bude slušet. Hlavní je, abyste se cítila dobře, příjemně a pohodlně a mohla si tak naplno vychutnat váš velký den.

Nevhodný make-up

Nepodceňte ani svatební líčení. Právě ono je totiž velmi specifickou a náročnou disciplínou. Na rozdíl od běžného denního líčení musí působit nejen přirozeně, ale zároveň je třeba, aby bylo dostatečně výrazné na fotoaparát i kameru. Na úpravu vašeho zevnějšku, jak vlasů, tak líčení si vyhraďte dostatek času, ať nejste ve zbytečném stresu a časovém presu. Počítejte raději se třemi hodinami, ale záleží samozřejmě na náročnosti zvoleného účesu.

Nepřehánějte to s hubnutím

Na své svatbě si každá žena přeje vypadat krásně a ochotná je pro to udělat téměř cokoli. Často se tak trápí přísnými dietami, aby získala postavu modelky. Místo kýženého výsledku, tedy shození pár kilogramů, se ale často dostaví spíš únava a podrážděnost, které se na vizáži nepěkně podepíšou. Místo drastického hubnutí spíše vypilujte vaši postavu sportem. Nemusíte se ale kvůli tomu mučit v posilovně ani běhat maraton. Šikovným pomocníkem, který vám pomůže dostat se do formy, je Vacushape. Trénink probíhá formou svižné chůze na běžeckém pásu po dobu třiceti minut, přičemž problémové partie jsou prokrvovány v podtlakové kabině. Střídavý podtlak, který zde působí, skvěle odbourává podkožní tuk i přebytečnou vodu a poradí si i s celulitidou. Tak, odstraňte nedokonalosti a proměňte se v nevěstu bez chybičky!