Nejčastější dotazy

 • Je třeba se na zkoušení šatů objednat?

V průběhu otevírací doby v Po-Pá od 9-12:30 a 13-17:30 k nám můžete přijít bez objednání. Doporučujeme Vám však, abyste se objednali na určitý čas. Přednost mají objednané zákaznice/objednaní zákazníci. Pokud nás chcete navštívit v sobotu, návštěvy jsou pouze na objednání. Sobotní den doporučujeme zejména nevěstám, kdy výběr šatů a doplňků trvá i několik hodin.

Návštěvu si rezervujte na tel.+420 737 667 194. Pokud Váš hovor nepřijímáme, věnujeme se právě zákaznici. Zavoláme Vám zpět v nejbližší možné době.  

 • Jaká je cena půjčovného a na jak dlouhou dobu se šaty půjčují?

Půjčovné svatebních šatů Agnes je od 5.900 - do 12.900 Kč , modely značek Tres Chic, Domenico Rossi a Milano Formals od 6.900 - 11.900 Kč, modely značky Mori Lee od 9.900 Kč, šaty Venus půjčujeme již od 1.600 Kč. Svatební šaty Vám na míru zdarma upravíme a zkrátíme délku dle výšky podpatků Vašich střevíčků. Spodnička, bolerko/pelerína/šál přes ramena jsou v ceně půjčovného.

Půjčovné velkých večerních rób je od 1.900 - do 4.500 Kč, šaty do tanečních od 1.200 do 2.500 Kč, koktejlové šaty od 1.200 do 2.500 Kč,  večerní šaty od 1.200 do 3.500 Kč.

Šaty se půjčují na 3 dny nebo na 4 dny včetně víkendu. Uvedené půjčovné je za celou dobu zapůjčení šatů. 

 •  Bude mi poskytnuta sleva, pokud si u vás půjčím vícero šatů?

Na zapůjčení druhých a každých dalších šatů poskytujeme slevu 10%. Nevěsty mají na zapůjčení šatů na převlečení slevu ve výši 50%. V průběhu roku jsou různé akce - doporučujeme sledovat náš FB a Instagram. Jednotlivé slevy se nesčítají.

 •  Mohu si šaty zakoupit?

Všechny šaty na saloně je možné zakoupit, pokud již nejsou rezervované k půjčení. Na saloně máme také vždy výběr nových modelů. Pokud by se Vám líbily šaty, které jsou již zadané, případně byste chtěla jinou barvu či velikost - šaty pro Vás objednáme. Ve výprodeji najdete šaty z loňských kolekcí, kde jsou prodejní ceny u společenských šatů již od 500 Kč. 

 • Je možné u Vás objednat svatební šaty na zakázku?

Firma Agnes Fashion Group a Tres Chic šije většinu svatebních šatů z jejich kolekce na míru do 8 týdnů. Dále Vám nabízíme ušití originálních svatebních šatů dle Vašeho přání v našem krejčovském studiu.

 • S jakým předstihem je dobré rezervovat šaty?

Je to zcela na Vašem rozhodnutí. Čím dříve přijdete, tím větší výběr šatů budete mít. Nevěsty si chodí zkoušet šaty nejčastěji 8-6 měsíců před svatbou, maturantky si šaty vybírají obvykle během září až listopadu, šaty na věneček do tanečních se rezervují během září-října. Zákaznice, které si chtějí zapůjčit večerní šaty na plesy v lednu až březnu, si šaty vybírají 2-3 týdny před plesem. Není ale výjimkou, že vybíráme šaty i několik málo dní před společenskou událostí.

 • Jsem malé postavy, zkrátíte mi zapůjčené šaty?

Ano, samozřejmě. Zapůjčené šaty Vám v rámci možností střihu na míru zkrátíme či zúžíme. Budete-li si přát, přiděláme či odděláme ramínka, vyměníme či odděláme aplikaci na šatech – vše, abyste byla spokojená.

 • Můžu si zkoušené šaty nafotit?

Ano, můžete.

 • Jak si mohu šaty rezervovat?

Pokud jste se rozhodla určitý model rezervovat, budeme potřebovat Váš obč.průkaz a složení zálohy, která činí 50% půjčovného. Platit lze pouze v hotovosti. (Bankomat je 2min chůze od salonu). Při převzetí šatů se hradí doplatek a vratná jistota ve výši 1.000 Kč u společenských šatů a 2.000 Kč u svatebních šatů. V případě nadměrného znečištění či poškození šatů je tato jistota použita na proces spojený s vyčištěním či opravou zapůjčeného modelu. Pokud jsou šaty v pořádku, vratná jistota je Vám vrácena v plné výši ihned po vrácení šatů.

 • Kdy mám přijít na úpravu šatů a kdy si šaty vyzvedávám?

Na dni a hodině, kdy přijdete na úpravu šatů, se domluvíme individuálně při rezervaci. Zkoušky máme většinou v úterý a ve středu a výdej šatů pak ve čtvrtek a v pátek. Šaty Vám nachystáme do neprůhledného obalu.

 • Kdy se šaty vrací?

Šaty se vrací na salon první pracovní den po společenské akci, nejčastěji tedy v pondělí v 9hod ráno - pokud není dohodnuto jinak.

 • V jakých velikostech nabízíte svatební šaty?

V nabídce máme šaty ve velikostech 32-52.

 • Je v ceně půjčovného čištění šatů?

Ano, půjčovné v sobě zahrnuje čištění šatů od běžného ušpinění, od potu, make-upu, ušpinění dolního lemu šatů a vlečky od prachu. Za nadměrné ušpinění vínem, asfaltem, dehtem, pylem, trávou, hlínou apod. se platí příplatek dle rozsahu skvrn.

 • Co když šaty během akce poškodím, roztrhnu nebo propálím?

Šaty naše paní krejčová opraví a vystaví doklad o opravě. Částku pak odečteme od vratné jistoty, kterou jste hradili při převzetí šatů.

 • Do you speak English?

Yes, we do. You can make a reservation on the phone + 420 774 052 379. We are here for you.

 • Půjčujete šaty na družičky?

Ano, půjčujeme a to v barvě bílé, krémové a růžové ve velikostech 80–158. Půjčovné je od 500 Kč. Pokud byste potřebovali šatičky na míru, do 14 dnů je ušijeme. Půjčení nových na míru šitých šatů je od 800 Kč. K šatům na družičky půjčujeme i dětská bolerka. Dle Vašeho přání Vám na šatečkách vyměníme stuhu ve Vámi zvolené barvě.

 • Půjčujete i chlapecké obleky?

Pro mládence máme ve velikostech 80–134 komplety : kalhoty–vesta–košile (bavlněné provedení vhodné do letních dnů) – půjčovné 500 Kč. Pro náročné máme profi oblek ve vel.98-140: kalhoty–vesta-sako– (půjčovné 800-1.000 Kč dle velikosti). Je možné zapůjčit pouze kalhoty a vestu za 800 Kč. Dále nabízíme obleky JUNIOR ve vel.152-170 (půjčovné 1000 - 1500 Kč).Doporučujeme sladit motýlka/regatu/kravatu u ženicha a mládence.

 • Půjčujete pánské obleky a smokingy?

Pánské obleky půjčujeme i prodáváme ve všech velikostech (půjčovné od 1.500 Kč, prodej od 4.900 Kč). Smokingy půjčujeme ve vel.50-56 (půjčovné 1.990 Kč). Dále prodáváme i půjčujeme vesty, motýlky, frakové pásy, regaty, kravaty a manžetové knoflíčky. Košile, pásky a společenskou obuv pouze prodáváme.

 • Mohu si u vás dokoupit svatební doplňky?

Ano, máme velký výběr bižuterie, závojů, korunek, bolerek, podvazků, punčoch a svatebních střevíčků. Krátké jednoduché závoje prodáváme, dlouhé, vyšívané či luxusní závoje je možné zakoupit či zapůjčit. Svatební střevíčky pouze prodáváme, za ceny již od 1.500,- Kč. Můžete si zvolit různou výšku podpatku, od balerínek až po 12cm podpatky, dále vybíráte materiál: kůži nebo atlas a také barvu: bílou/slonovou kost/krémovou/stříbrnou či zlatou barvu.

 •  Je možné si u Vás samostatně zapůjčit spodničku nebo pelerínu?

Je to možné. Půjčení jednoduché spodničky stojí 500 Kč, bohatší spodničky 1.000 Kč. Peleríny, kabátky, kožíšky, taftová/saténová/krajková bolerka půjčujeme za cenu 500-800 Kč.

 

Máte otázku, na kterou jste tu nenašli odpověď ? Neváhejte nás kontaktovat :

emailem na adrese: info@svatebni-salon-pardubice.cz

nebo na tel. +420 737 667 194.

Telefonní spojení na majitelku salonu: Milena Mrázová +420 774 052 379.

Těšíme se na Vaše dotazy a přání.